Przesyłka kurierska od 300zł gratis.

Zakupy

Kiedy otrzymam zamówione produkty?

Produkty, które są dostępne od ręki wysyłane są w ciągu od 1 do 5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Produkty na zamówienie indywidualne – mają w umowie ustaloną datę wysyłki, którą otrzymujesz drogą mailową.

Czy wysyłamy produkty za granicę?

Tak.

Jaki jest czas oczekiwania na produkty indywidualne?

Czas oczekiwania na produkt jest indywidualnie ustalany przy składaniu zamówienia. Zależy on od skomplikowania zamawianej pracy, oraz od kolejki w kalendarzu realizacji.

Płatności

W jaki sposób mogę zapłacić za produkty?

Przelewem tradycyjnym na konto Związku Polskich Artystów Plastyków Sztuka Użytkowa Warszawa:   PKO 10 1020 1013 000 0102 0420 7627, SWIFT/BIC: BPKOPLPW z dopiskiem: 2824, który pomoże w identyfikacji wpłaty. Wszystkie zamówienia przyjmowane są do realizacji po wpłacie z góry.

Jaki jest czas oczekiwania na zaksięgowanie płatności?

Płatności księgowane są w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

Zwroty & i reklamacje

Jak mogę zgłosić reklamację?

Aby zgłosić reklamację wystarczy napisać maila na adres: margita@margita.pl i opisać sytuację. Po zapoznaniu się z Twoją wiadomością skontaktuję się i napiszę jak mogę pomóc.

Jaki jest czas oczekiwania na zwrot pieniędzy?

Standardowo jak najszybciej, ale nie dłużej niż 14 dni.

Jak zwrócić produkt?

Zwrotu możesz dokonać w przypadku zakupu produktu dostępnego od ręki. Wydrukuj formularz zwrotu wypełnij go i wyślij wraz z pełnowartościowym produktem, czyli z metką i oryginalnym opakowaniem, na adres pracowni plastycznej Margity: ul. Piłsudskiego 32/13, 15-446 Białystok, Polska.

Zwrotom nie podlegają produkty projektowane indywidualnie lub personalizowane.

Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.