Przesyłka kurierska od 300zł gratis.

Zamów biżuterię projektowaną indywidualnie

Jeśli marzysz o czymś wyjątkowym to pomogę Ci to urzeczywistnić.
Zapraszam Cię do nieskończonego świata mocy barw i lekkości jaką daje sutasz.
Nawet jeśli myślisz sobie “podoba mi się, ale nie wiem czego chcę” jest to miejsce dla Ciebie. Przekonaj się i napisz do mnie wiadomość z tym zdaniem a wyślę Ci 4 pytania, które pobudzą Twoją kreatywność i pomogą nam rozpocząć rozmowę.

Oto krótkie opisy etapów zamówienia indywidualnego:

ROZMOWA
Zaczynamy od rozmowy. Może masz już pomysł na inspirację? A jeśli nie, podpowiem Ci co nią może być. Napisz mi słowo albo zdanie z filmu, z wiersza, z książki, czułość która Cię otula. Pokaż mi ulubiony obraz, rzeźbę, widok. Może jesteś ciekawa co dla Ciebie zaprojektuję, kiedy opowiesz mi o sobie? Wyobraź sobie że przychodzisz do projektantki domu mody w Paryżu i będziesz miała własne houte couture. Jaki zakątek świata wspominasz, jaki smak? Kim chcesz być, gdybyś mogła mieć tę tożsamość na zawołanie. Możliwości jest tak wiele… Siła tego zamówienia tkwi w indywidualnym podejściu i tutaj opowiedz mi z czym przychodzisz, nie oceniaj tego.
A może być tak, że już podoba Ci się jakaś praca z mojej galerii – polecam konto IG i chcesz zamówić w klimacie tej, która wpadła Ci w oko, albo następną wersję danej pracy, z dalszymi wskazówkami od Ciebie co chcesz zmienić i dodać. Daj się ponieść pogawędce o biżuterii, nawet jeśli nie masz sprecyzowanej inspiracji.

PROJEKT
Po rozmowie określam czego potrzebujesz, szkicuję projekt, na tym etapie możemy wprowadzić zmiany, zastanawiać się nad wielkością elementu, szukać odpowiednich kamieni, przebierać w odcieniach sutaszu.

POWOŁANIE WIZJI DO ŻYCIA
Po zatwierdzeniu przez Ciebie projektu oraz opłaceniu zaliczki lub całości, przystępuję do wykonania Twojej indywidualnej biżuterii. Tutaj już zakończył się etap zmian, jest to czas kiedy urzeczywistniam naszą wspólną wizję, dokonuję się przez moje ręce akt stworzenia małego dzieła sztuki. Jest to dla mnie czas magiczny i święty. Z mojej strony wygląda to tak: najpierw staranne gęste szycie, czyli zszywanie sznurków sutaszu w połączeniu z kamieniami i koralikami. Następnie zamocowanie elementów zapięcia i wykańczanie rewersu skórą (i tu uwaga: skóra w mojej pracowni pochodzi recyklingu, nie kupuję nowej skóry, ale na życzenie mogę użyć eko skóry lub innego materiału). Staranne zakończenie często zajmuje podobny czas co wykonanie biżuterii, ale jest ważne ze względu na estetykę i trwałość. Z tyłu każdej mojej pracy znajdziesz haftowany przeze mnie imiennik. Następny etap to kąpiel impregnacyjna, a po wyschnięciu wykonuję fotografie.

FINAŁ- SUTASZ OD MARGITY
Jest to moment kiedy, otrzymujesz ode mnie wiadomość ze zdjęciami biżuterii. Po opłaceniu drugiej części z wyceny, wysyłam Twoje małe dzieło sztuki pod wskazany adres. Przesyłka będzie zapakowana jak prezent, otwieranie jej to doświadczenie przyjemniej ekscytacji.

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do składania zamówień indywidualnych.
Margita

W swojej pracy rozróżniam dwa rodzaje zamówień na wykonanie biżuterii:
1. “Spersonalizuj” – wtedy dokonuję dla Ciebie kilku zmian istniejącego wzoru, wg Twojego życzenia.
2. “Zamówienie indywidualne”, wtedy projektuję dla Ciebie zupełnie od postaw coś nowego, wyjątkowego i tylko dla Ciebie. Zachęcam do prześledzenia zamówień indywidualnych, które już wykonałam, mogą one pokazać Ci jakie są możliwości i objaśnić jak wygląda proces zamówienia indywidualnego na przykładach, oto link https://margita.pl/category/zamowienia-indywidualne/


Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.