Przesyłka kurierska od 300zł gratis.

Zamów biżuterię projektowaną indywidualnie

To moja ulubiona praca, dlatego z radością zapraszam Cię w świat mocy barw i lekkości jaką daje sutasz.

Jeśli marzysz o czymś wyjątkowym, czymś, co może nie jest tak precyzyjnie określone? Jeśli ma to być połączenie cech kliku biżuterii czy obiektów sztuki, które gdzieś kiedyś widziałaś?  Albo, jeśli chcesz widzieć w swojej biżuterii pewien specyficzny klimat czy styl, albo nawet ważny dla Ciebie przekaz? Jeśli marzysz o biżuterii sutaszowej szytej specjalnie dla Ciebie? To jesteś we właściwym miejscu. Oto etapy takiego zamówienia:

ROZMOWA
Zaczynamy od rozmowy. Może masz już pomysł na inspirację? Napiszesz mi zdanie, pokażesz mi ulubiony obraz, rzeźbę, widok? Może jesteś ciekawa co dla Ciebie zaprojektuję, kiedy opowiesz mi o sobie? A może potrzebujesz poczuć się szczególnie i mieć coś szytego tylko dla Ciebie, w jednym jedynym egzemplarzu, jak houte couture? Możliwości jest tak wiele… kolczyki mocy, naszyjnik na ślub, broszka w prezencie. Moc tego zamówienia tkwi w indywidualnym podejściu i tutaj opowiedz mi cokolwiek z czym przychodzisz. Może być czasem ta że już podoba Ci się jakaś praca z mojej galerii i chcesz zamówić w klimacie tej, która wpadła Ci w oko albo następną wersję danej pracy, z dalszymi wskazówkami od Ciebie a czasem bez. Często słyszę słowa zaufania, powierzenia projektu mojej inwencji twórczej.

PROJEKT
Po rozmowie, kiedy to zbieram jak najwięcej informacji, w końcu określamy czego potrzebujesz, szkicuję projekt, na tym etapie możemy wprowadzić zmiany, zastanawiać się nad wielkością elementu, szukać odpowiednich kamieni, przebierać w odcieniach sutaszu,

POWOŁANIE WIZJI DO ŻYCIA
Po zatwierdzeniu przez Ciebie projektu oraz zapłaceniu zaliczki, przystępuję do wykonania Twojej indywidualnej biżuterii. Tutaj już zakończył się etap zmian, i jest to czas kiedy urzeczywistniam naszą wizję, dokonuję się przez moje ręce akt stworzenia dzieła sztuki. Jest to dla mnie czas magiczny i święty. Z mojej strony wygląda to tak: najpierw staranne gęste szycie, czyli zszywanie sznurków sutaszu, następnie zamocowanie elementów zapięcia i wykańczanie rewersu skórą (i tu uwaga: skóra w mojej pracowni pochodzi recyklingu, nie kupuję nowej skóry, ale na życzenie mogę użyć eko skóry lub innego materiału). Staranne zakończenie często zajmuje podobny czas co wykonanie biżuterii, ale jest ważne ze względu na estetykę i trwałość. Z tyłu każdej mojej pracy znajdziesz haftowany przeze mnie imiennik (lub jeśli się nie mieści przyszywam metalową blaszkę z podpisem). Następny etap to kąpiel impregnacyjna, a po wyschnięciu wykonuję fotografie.

FINAŁ- SUTASZ OD MARGITY
Jest to moment kiedy, otrzymujesz ode mnie wiadomość ze zdjęciami biżuterii. Mam nadzieję spełnić, a nawet przejść ponad Twoje oczekiwania. Po opłaceniu drugiej części z wyceny, wysyłam Twoje małe dzieło sztuki pod wskazany adres. Przesyłka będzie zapakowana jak prezent, otwieranie jej to przyjemność.

Dziękuję i zapraszam do składania zamówień indywidualnych.
Margita

Zachęcam do prześledzenia zamówień indywidualnych, które już wykonałam, mogą one pokazać Ci jakie są możliwości i objaśnić jak wygląda proces zamówienia indywidualnego na przykładach, oto link https://margita.pl/category/zamowienia-indywidualne/
W swojej pracy rozróżniam dwa rodzaje zamówień na wykonanie biżuterii:
1. Spersonalizuj lub zamów podobne, gdzie dokonuję dla Ciebie kilku zmian istniejącego wzoru, wg Twojego życzenia
2. Złóż zamówienie indywidualne, gdzie projektuję zupełnie od postaw coś nowego, wyjątkowego i tylko dla Ciebie.

Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.